Çok satanlar

Markalar

Müşteri Hizmetleri

Konya Lada 2014 yılında kurulmuş olup genç ve dinamik kadrosu ile siz değerli müşterilere en iyi hizmeti verebilme gayreti içerisindedir. Devamlı araştırma ve geliştirme faaliyetleri içerisinde bulunan ekibimiz teknolojinin olanaklarını kullanarak en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır.

 

Misyonumuz / Vizyonumuz

Konya Lada müşteri, çalışan, tedarikçi memnuniyetini en üst düzeyde tutarak Lada yedek parça sektöründe bölgesel lider olma vizyonu ile hareket etmektedir. Bu vizyonla hizmetlerini müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alan bir yaklaşımla sunmaktadır.

 

Kalite Politikamız

Tedarik, Lojistik ve Yönetim fonksiyonlarının etkin, verimli ve müşteri odaklı çalışmasını sağlamak üzere kurulmuş olan kalite yönetim sistemimiz müşteri memnuniyeti temel alınarak; çalışan ve yönetim desteği ile Toplam Kalite Yönetimi hedefine ulaşmak temel politikamızdır.

 

Profil

Orjinal ve yan sanayi geniş parça stoğu güler yüzlü, genç, dinamik ve deneyimli teknik kadrosu ve üstün hizmet anlayışı ile Konya'da hizmet veren, Konya Lada'nın kuruluş amacı; Lada marka yedek parça satışını Türkiye'nin tüm il ilçe ve diğer en ücra noktalarına kadar en kısa sürede ihtiyaç sahibi müşterilerimize teslimatını sağlamaktır.