Kampanyalar

Çok satanlar

Markalar

Müşteri Hizmetleri

İnternet Mağazamızdan Satın Alınmış Ürünler İçin İade Süreci

 

İnternetten satın almış olduğunuz ürünü, hiç bir etiketini sökmeden ve otomobil üzerinde kullanmadan, orijinal kutusuyla teslimat tarihinden itibaren 14 gün içerisinde 534 519 44 72 no'lu telefon ile ya da info@ladamarketi.com mail adresine iptal talebinizi ileterek www.ladamarketi.com ‘un düzenlemiş olduğu fatura ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile birlikte iade edebilirsiniz. 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanuna göre fiziki mağazalardan alınan ürünlerde cayma hakkı bulunmamaktadır.   İade ürünlerinizi mutlaka iade sebebinizi bildiren bir not eki ve faturanız ile gönderiniz *İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır. *İade ve Değişim İşlemlerinde Ürün Faturası ile Beraber Gönderilmelidir (Bütün Nüshaları ile birlikte). Faturasız herhangi bir işlem yapılmamaktadır.   

 

Genel İade Ve Değişim Şartları

* İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

* Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, ürün üzerindeki etiketleri sökülmüş, otomobil üzerinde denenmiş, montajı yapılmış veya herhangi bir şekilde zarar görmüş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.

* İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

* İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise, ürünü size teslim eden kargo şirketi ile geri gönderilmesi halinde kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır."

* Ürün seçiminde uyumsuzluk problemi yaşanabilecek ürünler için, lütfen ürün üzerinde kişiselleştirmek adına değişiklikler yaptırmayınız. Bunlar iade işlemini imkansız hale getirmektedir.

* Ürün tarafınıza ulaştığında kargo elemanı yanında ambalajını açarak ürünü kontrol etme hakkınız mevcuttur. Kargodan kaynaklı hasarlar kargo firmasının hasar tespit tutanağına yazdırılmalıdır.

 

İade İşlemleri

* Gelen ürün öncelikle İade Bölümü tarafından incelenir, gerekir ise ürün yetkili servisine ya da ithalatçı firmaya test etmeleri için gönderilir. Yukarıdaki şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır. Bu işlemin süresi 7 ile 14 gün arasında değişmektedir. İade işleminde, alışveriş tutarı, kargo ücreti düşülerek (salt satın alınan ürünün bedeli) ödenir.

* İade işleminiz yapıldığı takdirde bu alışverişten kaynaklı almış olduğunuz hediye çeki ve hediye puanlarınızın tamamı hesabınızdan düşülecektir."

* Fiziki mağazadan kart ile satın alınan ürünlerin tutarının karta iadesi (ancak ürünün kullanılmamış, etiketlerinin sökülmemiş ve montajının yapılmamış olması durumunda mümkündür) sadece iade işlemi aynı gün içinde ise yapılabilmektedir.

 

Not: Ürün Teslim alınıp takibindeki 12 saatten sonra firmamızı arayarak üründe hata, çizik, ezik, kırık, hasar gibi sorunlar asla kabul edilmeyecektir.